Всеукраїнський тиждень права у школі №16З 10 по 14 грудня у спеціалізованій школі №16 пройшов Всеукраїнський тиждень права. В рамках тижня учитель правознавства Гаврилов Олексій Анатолійович 10 грудня провів Всеукраїнський урок «Права людини» для учнів 11-х класів.

Було проведено анкетування учнів 9-11-х класів «Якщо порушують мої права або права моїх близьких», диспут у 9-х класах «Шляхи подолання корупції. Для учнів 11-Б класу було організовано зустріч з державним виконавцем відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Герус Оленою Сергіївною, яка виступила перед учнями з лекцією на тему «Права людини».

У бібліотеці школи бібліотекарем Соловйовою Тетяною Борисівною було організовано виставку літератури на правову тематику «Права, закони, обов’язки – усім громадянам». Учні школи протягом тижня мали змогу ознайомитись з даною виставкою. А на інформаційному стенді школи вчителем правознавства Гавриловим О.А. було розміщено інформацію для батьків та вчителів щодо попередження булінгу у школі. Така ж інформація розміщена на сайті школи.

Сподіваємось, що інформація, яку учні отримали в рамках Всеукраїнського тижня права, знадобиться їм у майбутньому.

Всеукраїнський тиждень права у школі №16

Всеукраїнський тиждень права у школі №16

Всеукраїнський тиждень права у школі №16

Всеукраїнський тиждень права у школі №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 133 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top