Стартував чемпіонат міста з шахів серед дітейЗ 7 по 9 грудня на базі Палацу дітей та юнацтва пройшов чемпіонат міста з шахів серед дітей 10 років і молодше, в якому взяли участь 38 дівчат та хлопців.

Турніри проводилися за круговою та швейцарською системами – в залежності від кількості учасників в вікових категоріях. Останні ігри, підведення підсумків та нагородження призерів відбулися в неділю, 9 грудня.

Серед дівчаток 8 років і молодше чемпіонкою стала Софія Іскімжі, на другому місці – Анна Демченко, на третьому – Ксенія Тангеро.

Абсолютний результат (тобто без поразок) в цій віковій категорії серед хлопчиків показав В'ячеслав Масюкевич. На друге місце вийшов Дмитро Гусєв. Боротьба за третє місце точилася між двома хлопцями, які набрали однакову кількість очок. За додатковим коефіцієнтом "бронзовим" призером став 6-річний Ельдар Ремішевський.

Дівчата в заліку до 10 років зіграли 10 партій в два кола. Лідером тут виявилася Амалія Сахаутдінова, набравши 9 очок з 10 можливих. На два очки від неї відстала Марія Розгон. П'ять очок і, відповідно, третє місце – у Дарини Прошин.

Найчисельнішою групою в цих змаганнях були хлопці до 10 років: 23 учасники зіграли 9 турів за швейцарською системою. В останніх турах лідирували відразу дев'ять хлопців, у кожного з яких був шанс потрапити в трійку лідерів. І тільки останній тур вивів в призери наступних гравців: Андрій Семенов (він завоював кубок цього етапу чемпіонату), Марк Солобчук та Тихон Яговкін.

Ці змагання відкрили чемпіонат міста з шахів серед дітей. Наступні ігри пройдуть в січні (вікова категорія до 14 років). Призери минулого чемпіонату допущені до другого етапу.