Економічний марафон у ЗЗСО №16Команда учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови №16 першою в місті взяла участь у Економічному марафоні, що був організований Придунайською філією МАУП.

Цей захід проводиться с метою виявлення і розвитку обдарованих школярів, стимулювання їхнього творчого потенціалу та популяризації досягнень економічної і фінансової науки.

Перший тур марафону був організований та проведений викладацьким колективом МАУП, студентами цього навчального закладу та за активного сприяння вчителя економіки ЗЗСО № 16 Гаврилова Олексія Анатолійовича. У рамках першого етапу учні 11 класів стали учасниками цікавої бізнес-гри «Грошовий потік», створеної відомим бізнесменом та письменником Робертом Кійосакі. Мета гри – навчити учасників фінансової грамотності, розвивати підприємницькі здібності. У процесі учні діти з великою зацікавленістю займалися оформленням фінансової документації, приймали рішення щодо інвестування власного капіталу, проводили розрахунки прибутковості та ефективності підприємств та активів.

Час гри сплинув непомітно, кожен з учасників відчув себе справжнім бізнесменом. І головним показником успішності проведеного заходу можна вважати посмішки дітей, їх бажання неодмінно повернутися до цієї гри та поглиблювати власні знання з фінансової грамотності. Попереду команду школи чекає другий тур, який буде проведено на базі Придунайської філії МАУП.

Економічний марафон у ЗЗСО №16

Економічний марафон у ЗЗСО №16

Економічний марафон у ЗЗСО №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 129 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top