Перспективи розвитку СЗНЗ №16Спеціалізована загальноосвітня школа №16 з поглибленим вивченням німецької мови міста Ізмаїла є одним із престижних навчальних закладів столиці Придунав’я.

Її випускники продовжують своє навчання не тільки на території України, а й у навчальних закладах Європи: Болгарії, Німеччині, Австрії, Польщі, Чехії та Англії.

Новий закон України «Про освіту» не передбачає у подальшому спеціалізованих шкіл. Відповідно до Закону у Новій українській школі будуть функціонувати такі навчальні заклади: початкова школа (з 1 по 4 класи), гімназія (з 5 по 9 класи) і ліцей (з 5 по 12 класи).

29 травня 2018 року було підписано угоду між Міністерствами освіти України і Німеччини про збереження ДСД-шкіл в Україні. Усього в Україні нараховується 25 таких шкіл, серед яких і школа № 16. Спеціалізована школа № 16 з поглибленим вивченням німецької мови буде реорганізована у ліцей № 16 міста Ізмаїла (зберігається поглиблене вивчення німецької мови), що дає можливість зберегти поділ класів на групи відповідно до чинного нормативного документу і кількість годин на вивчення німецької мови. Навчання в ліцеї буде здійснюватись державною мовою і мовою національних меншин – російською (1-4 класи). Також статус ДСД-школи дає можливість здійснювати набір учнів, які бажають вивчати німецьку мову, з усього міста, не дотримуючись мікрорайону.

Після закінчення початкової школи у 4-му класі учні здають перший екзамен по ДСД-програмі на рівень А1, за результатам якого буде здійснюватись зарахування до 5-го класу.

Зараз навчальний заклад працює за численними міжнародними освітніми програмами, учні мають можливість побувати у різних країнах Європи (Німеччина, Австрія, Швейцарія, Чехія, Ліхтенштейн, Люксембург, Англія, Італія, Франція) за освітніми програмами, відвідати європейські вузи з метою ознайомлення і перспективою подальшого навчання в цих вузах.

Також у школі постійно працюють носії мови, зараз працює волонтер з Німеччини Марлене Апп, яку змінить Якоб Федерер.

Глибокі знання іноземних мов і якісне навчання з інших предметів забезпечує висококваліфікований викладацький колектив, який постійно підвищує рівень педагогічної майстерності, проходить курсову перепідготовку не тільки в Україні, але і в Німеччині. Учитель німецької мови Янкова Тетяна отримала стипендію на річне стажування в Німеччині у 2019-2020 роках.

У вересні 2018 року директор школи №16 Каражеков Денис Іванович взяв участь у конференції директорів DSD-шкіл и Fit-шкіл, яка проходила у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна. У конференції взяли участь представники Міністерства освіти Німеччини і України, представники посольства Німеччини и директори шкіл України з поглибленим вивченням німецької мови. У ході конференції обговорювались успіхи, проблеми, перспективи і задачі розвитку DSD-шкіл в Україні. Викладацький колектив школи № 16 в особі директора школи Каражекова Дениса Івановича був відзначений грамотою Міністерства освіти Німеччини за високий рівень підготовки учнів до складання ДСД-екзамену. Місцем проведення наступної конференції було обрано місто Ізмаїл.

Бажаючих вивчати іноземні мови і навчатися у освітньому закладі № 16 учительський колектив із задоволенням прийме до дружньої шкільної родини і забезпечить якісне навчання.

З 17 листопада для майбутніх першокласників Нової української школи та їх батьків розпочинає роботу адаптаційний психолого-педагогічний центр з підготовки дітей і батьків до Нової української школи. Бажаючі зареєструватися можуть звертатися до канцелярії школи по вулиці Авраамівській, 102. Телефони: 6-38-45, 094-95-65-845.

Перспективи розвитку СЗНЗ №16

Перспективи розвитку СЗНЗ №16

Перспективи розвитку СЗНЗ №16

Перспективи розвитку СЗНЗ №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 95 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top