Психолого-педагогічний міський семінар Успіх України ґрунтується на побудові суспільства освіченого загалу. Кожна доросла людина і маленька дитина, не залежно від індивідуальних здібностей, має право на успіх у житті, на максимальне розкриття власних особливих здібностей. Якісна освіта є запорукою позитивного гармонійного розвитку людини.

1 листопада пройшов психолого-педагогічний міський семінар «Тимбілдинг як складова успішної реалізації концепції НУШ», який провела практичний психолог спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 Левицька Юлія Вікторівна.

За основу семінару було покладено концепцію НУШ та іі складові (Нова українська школа (НУШ) є ключовою реформою Міністерства освіти і науки). Головним завданням НУШ є надання кожній дитині можливості отримати якісну освіту, де кожен зможе розвинути свої здібності й стати успішною розвиненою особистістю, гідним громадянином своєї країни – патріотом та інноватором, здатним позитивно змінювати навколишній світ, конкурувати на ринку праці та вміти вчитися впродовж всього життя. Концепція НУШ, в основі якої полягає всебічний розвиток дитини, реалізується на основі технології тимбілдингу.

Тимбілдинг – це застосування широкого діапазону дій (заходів) для створення та підвищення ефективності роботи певної осередку (групи) та стимулює розвиток особистості емоційно, соціально, інтелектуально, творчо, фізично. Одним із методів тимбілдингу є психологічний тренінг, що і був проведений з практичними психологами шкіл міста в практичній частині семінару з розвитку творчих креативних здібностей.

Впродовж тренінгу креативності практичними психологами шкіл міста було складено портрет творчого психолога, рекомендації з розвитку творчої дитини, а також разом вирішували різні творчі завдання та створювали нові креативні ідеї.

Талановиті, креативні люди в будь-якому суспільстві є тим стимулом, що забезпечує інтенсивний прогрес суспільства, результатами якого користуються всі. Тому потрібно орієнтувати молодь на розвиток її унікальності і неповторності, бо молодь – це діамант, який потрібно відшліфувати перед тим, як він засяє.

Психолого-педагогічний міський семінар  Психолого-педагогічний міський семінар

Психолого-педагогічний міський семінар  Психолого-педагогічний міський семінар

Психолого-педагогічний міський семінар

Психолого-педагогічний міський семінар

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 103 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top