Посвята у першокласники у СЗНЗ № 1626 жовтня  в учнів перших класів  спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 з поглибленим вивченням німецької мови – урочистий і хвилюючий день – посвята у першокласники.

У велику і дружню  шкільну родину влилося 84 першокласники, яких ще зовсім недавно ми називали дошкільнятами, а тепер вони учні. Цього свята першачки чекали з нетерпінням, старанно готувались до нього, вчили вірші та пісні.

На урочисту посвяту були запрошені батьки, вчителі, старшокласники, лідери учнівського козацького самоврядування школи. Найурочистішою хвилиною свята стала клятва першокласників, які пообіцяли добре вчитися, брати активну участь у шкільному житті, берегти й примножувати славу рідної школи, з честю нести високе звання – учень.

Організатором загальношкільного свята була педагог-організатор школи Чевдар Ганна Павлівна, а допомагали їй вчителі перших класів Зота Тетяна Василівна, Марінова Оксана Вікторівна, Маланюк Катерина Сергіївна, вчителі німецької мови Пальченко Ірина Сергіївна, Завірущенко Ірина В’ячеславівна, Макарова Ірина Василівна, учитель музичного мистецтва Уманець Олена Леонідівна. Щиро вітаємо першокласників з першим урочистим святом  у шкільному житті і бажаємо легкого плавання у морі знань.

Посвята у першокласники у СЗНЗ № 16

Посвята у першокласники у СЗНЗ № 16

Посвята у першокласники у СЗНЗ № 16

Посвята у першокласники у СЗНЗ № 16

Посвята у першокласники у СЗНЗ № 16

Посвята у першокласники у СЗНЗ № 16 Посвята у першокласники у СЗНЗ № 16

Посвята у першокласники у СЗНЗ № 16 Посвята у першокласники у СЗНЗ № 16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 62 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top