Урочиста посвята в СЗЗСО №1Наші першокласники вже майже два місяці провчились в стінах спеціалізованого закладу загальної середньої освіти №1 ім. О.В.Суворова І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови. 

За цей нетривалий проміжок часу вони багато чому навчились, підросли, подружились один з одним і вже з радістю поспішають до школи.

На святі «Посвята в першокласники», яке пройшло 23 жовтня, першачки 1-В класу (вчитель Конькова В.В.) довели своїм батькам, що вони з гордістю можуть носити почесне звання «Першокласник». Свято пройшло «в вигляді подорожі», під час якої на шляху наших першачків зустрічались різні казкові герої та з’являлись проблемні станції. Діти співали, танцювали, розповідали вірші, показували інсценування тощо.

Ключовим моментом стало «крейдопомазання», а також привітання від директора школи Дудченко Д.І., яка не тільки привітала учнів та батьків з «входженням в велику шкільну родину», а й вручила перші «шкільні документи» – сертифікати першокласника. Першокласники дали обіцянку школяра, а їх батьки, в свою чергу, дали обіцянку батьків першокласників. Як і належить, під кінець свята наші першокласники отримали солоденькі подаруночки.

Ми вітаємо наших першачків з входженням в велику шкільну родину школи №1 та бажаємо веселого та яскравого шкільного життя!!!

Дубська Н.В.

Урочиста посвята в СЗЗСО №1

Урочиста посвята в СЗЗСО №1 Урочиста посвята в СЗЗСО №1

Урочиста посвята в СЗЗСО №1

Урочиста посвята в СЗЗСО №1

Урочиста посвята в СЗЗСО №1

Урочиста посвята в СЗЗСО №1 Урочиста посвята в СЗЗСО №1

Урочиста посвята в СЗЗСО №1 Урочиста посвята в СЗЗСО №1

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 92 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top