Благодійний шкільний ярмарок у школі №8Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Дехто втрачає людину у собі. Саме тому педагогічний колектив загальноосвітньої школи № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області прагне попередити втрату у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки показуючи власним прикладом, ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.

Тому 19 жовтня 2018 року у школі був проведений благодійний шкільний ярмарок. Такі ярмарки вже стали доброю традицією школи і проводяться двічі на рік, але з благодійною метою він проводиться вперше. Незважаючи на це, ярмарок довів, що байдужість ще не оселилася в душах наших учнів: осторонь не залишився ніхто. Більшість учнів школи взяли активну участь у заході, бо кожен прагнув долучитися до важливої та корисної справи.

Усі класні колективи презентували свої власні кулінарні вироби. Чого тільки не було на столах: пиріжки, тістечка, печиво, фрукти... На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-купці. Скрізь лунав гамір, жарти, учні запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.

Захід пройшов весело та яскраво, а всі його учасники отримали неабияке задоволення!

Усі зібрані кошти будуть віддані на лікування випускниці нашої школи, срібної медалістки 2013 року Петренко Юлії.

Благодійний шкільний ярмарок у школі №8

Благодійний шкільний ярмарок у школі №8

Благодійний шкільний ярмарок у школі №8

Благодійний шкільний ярмарок у школі №8

Благодійний шкільний ярмарок у школі №8

Благодійний шкільний ярмарок у школі №8

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 89 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top