Бібліотечні уроки у спеціалізованій школі № 16В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який цього року проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» і приурочений до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського, у спеціалізованій школі № 16 шкільним бібліотекарем Соловйовою Тетяною Борисівною підготовлено та проводиться ряд заходів.

Першого жовтня відбувся день бібліотворчості «Читаємо і малюємо» (за оповіданням В.О.Сухомлинського «Хлопчик і дзвіночок конвалії»), в якому взяли участь учні 3-х класів. Учні 4-Б класу стали активними учасниками уроку-бесіди за книгою Василя Сухомлинського «Десять неможна» і ділилися своїми думками щодо правил поведінки ввічливих дітей. Після проведених заходів учні зрозуміли, що світ книжок цікавий і захоплюючий, дає корисні поради, збагачує знання і варто залучатися до читання.

Бібліотечні уроки у спеціалізованій школі № 16

Бібліотечні уроки у спеціалізованій школі № 16

Бібліотечні уроки у спеціалізованій школі № 16

Бібліотечні уроки у спеціалізованій школі № 16

Бібліотечні уроки у спеціалізованій школі № 16 Бібліотечні уроки у спеціалізованій школі № 16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 152 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top