Профспілкові відзнаки до Дня працівників освітиДо Дня працівників освіти Центральним комітетом профспілки працівників освіти України нагороджено Дипломом Ольгу Апостолакій – члена профспілки, керівника шахового клубу «Біла тура» Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїл за І місце у змаганнях з шахів (командний залік, жінки) на IV Міжнародній спартакіаді вчителів у Болгарії, Ольгу Петренко – члена профспілки, керівника спортивної секції Спортивно-оздоровчого центу Ізмаїльської міської за ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу (командний залік, жінки) на IV Міжнародній спартакіаді вчителів у Болгарії.

Почесними грамотами одеського обласного комітету профспілки нагороджено: Василіогло В.В., вчителя ЗЗСО №11 міста Ізмаїла, голову первинної профспілкової організації; Кажанову О.С. вихователя дитячого навчального закладу №12 «Дзвіночок», голову первинної профспілкової організації за високий професійний рівень, активну плідну роботу в галузевій Профспілці, щодо захисту трудових соціально-економічних прав членів профспілки та з нагоди Дня працівників освіти.

Також Почесною грамотою відзначено Ізмаїльську міську організацію профспілки (голова Душакова Л.А.) за активну участь у роботі щодо організації та оздоровлення відпочинку дітей у 2018 році.

Профспілкові відзнаки до Дня працівників освіти Профспілкові відзнаки до Дня працівників освіти

Профспілкові відзнаки до Дня працівників освіти Профспілкові відзнаки до Дня працівників освіти

Профспілкові відзнаки до Дня працівників освіти Профспілкові відзнаки до Дня працівників освіти

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 139 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top