Екскурсія до рятувально-пожежної службиЩороку 17 вересня відзначають День рятувальника України. Це день, коли саме час подякувати за відвагу і сміливість всім працівникам аварійно-рятувальних служб.

Вперше свято відзначили у 2008 році, саме тоді президент підписав указ, який і встановив свято. Слід зазначити, що дату для святкування обрали не випадково. Саме 17 вересня православні вшановують ікону Божої Матері – "Неопалима купина". Саме її вважають покровителькою всіх тих, чия професія пов'язана з ризиком і порятунком життів інших.

17 вересня учні 6-Б класу (кл.керівник Гаврюшкіна О.Ф.) СЗЗСО №1 ім.О.В.Суворова були запрошені до Рятувальної служби міста Ізмаїл.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників при гасінні багатоповерхового будинку. Пожежні рятувальники пожежної частини продемонстрували, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися гасіння палаючої машини та рятування потерпілого. Школярі фотографувались поруч з технікою та рятувальниками. Рятувальники демонстрували учням те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі рятувальники звернули увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та мужність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам рятувальної служби за захоплюючу та пізнавальну екскурсію та бажаємо міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Екскурсія до рятувально-пожежної служби

Екскурсія до рятувально-пожежної служби

Екскурсія до рятувально-пожежної служби

Екскурсія до рятувально-пожежної служби

Екскурсія до рятувально-пожежної служби

Екскурсія до рятувально-пожежної служби

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 158 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top