Ми пишаємось своїми випускниками!Ось і минула гаряча пора для випускників України - пора ЗНО! Скільки хвилювань, недоспаних ночей, сліз і радості як для учнів, так і для їх батьків.

Ось уже і отримали результати. За інформацією директора Одеського обласного центру оцінювання якості освіти Анатолія Юрійовича Анісімова, цього року випускники Одеської області отримали 11 найвищих оцінок – 200 балів!

Дуже радує те, що одна з цих «двохсоток» у нас, в Ізмаїлі. Отримала її тендітна дівчина, випускниця Ізмаїльського політехнічного ліцею – Стороженко Анастасія. До речі, Анастасія цього року абсолютний рекордсмен міста за результатами ЗНО! Вона отримала 200 балів з математики, 198 балів з української мови та 196 балів з англійської мови.

Не відстають від Анастасії й інші випускники. Так, випускник школи №9 Дилов Іван отримав 198 балів з англійської мови, а випускниця тієї ж школи Захарченко Юлія – 197 балів з української мови. Випускниця школи №1 Пашаєва Наіля отримала 196 балів з англійської мови. Випускниця політехнічного ліцею Щербатюк Оля отримала 196 балів з української мови, а Великова Аня – 195,5 балів з історії України. Мерет Олексій, випускник спеціалізованої загальноосвітньої школи №16, отримав 196 балів з біології.

До речі, хочеться згадати всіх наших випускників минулих років, які досягли найвищого результату – 200 балів ЗНО.

У 2009 році 200 балів з математики отримали випускниця політехнічного ліцею Андрусяк Євгенія та випускниця спеціалізованої школи № 1 Гафарова Алла.

У 2010 році випускник політехнічного ліцею Аганін Артем отримав 200 балів одразу з двох предметів – математики та фізики.

У 2011 році найвищі бали отримали 2 випускників: випускниця школи № 1 Скічко Катерина отримала 200 балів з української мови та літератури а випускниця політехнічного ліцею Корнієць Мар’я – 200 балів з математики.

У 2012 році випускник політехнічного ліцею Калпакчі Дмитро отримав 200 балів з математики.

2013 рік був досить урожайний на найвищі бали для нашого міста. Випускниця спеціалізованої школи №1 Урсул Поліна отримала 200 балів з української мови та літератури, а випускник політехнічного ліцею Блажко Ігнат отримав 200 балів з математики та 200 балів з фізики.

У 2015 році випускники політехнічного ліцею Бєляков Олег та Буравіков Андрій отримали по 200 балів з математики.

Так що ми маємо за ці 10 років уже 13 вищих балів в скарбничці «двохсоток» міста Ізмаїл.

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 115 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top