Робота мовного табору «Промінець» у ЗЗСО №16Добігає до кінця робота пришкільного мовного літнього табору «Sonnenschein» у спеціалізованій загальноосвітній школі №16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови.

День у таборі починався з ранкової зарядки і тематичної лінійки. Учні початкової школи, які відпочивали у таборі, відвідали Станцію юних натуралістів, Центральну дитячу бібліотеку, дізналися про захоплюючу і дуже важливу професію рятувальника, брали участь у флешмобі, командних іграх іноземною мовою, виконували пісні іноземними мовами, грали на дитячих майданчиках, відвідували пришкільну секцію «Квітковий сувенір», малювали, готували різні тематичні проекти, весело проводили час з користю, вивчаючи німецьку та англійську мови в ігровій формі.

Зацікавити учнів вивченням іноземної мови, розвивати пізнавальний інтерес та творчі здібності учнів, створити умови для здобуття дітьми необхідних мовних навичок, поєднати навчання із захоплюючим відпочинком у невимушеній атмосфері - все це вдалося за час роботи табору «Sonnenschein».

Літній мовний табір дав можливість дітям вивчати німецьку та англійську мови у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому, подарував безліч вражень та позитивних емоцій на все літо.

Робота мовного табору «Промінець» у ЗЗСО №16

Робота мовного табору «Промінець» у ЗЗСО №16

Робота мовного табору «Промінець» у ЗЗСО №16

Робота мовного табору «Промінець» у ЗЗСО №16

Робота мовного табору «Промінець» у ЗЗСО №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 78 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top