Робота оздоровчого табору«Веселка» у школі №329 травня 2018 р. в Ізмаїльській ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів було відкрито пришкільний оздоровчий табір денного перебування «Веселка», який буде працювати до14 червня. Табір відвідують більш 50 учнів. В ньому працюють досвідчені вчителі-вихователі.

Кожен день роботи табору насичений різноманітними заходами. З ранку діти роблять зарядку під веселу музику. Після сніданку проводяться цікаві заняття, рухливі ігри на свіжому повітрі, спортивні змагання, веселі старти, літературні вікторини, інтелектуальні ігри. Діти з великим задоволенням відвідують гуртки з англійської мови та технічного моделювання, міську бібліотеку, картинну галерею, музеї, станцію юнатів, парки. А попереду їх чекає ще безліч цікавих заходів: конкурси малюнків на асфальті та «Веселий експрес», різноманітні квести, а також екскурсія до пожежної частини нашого міста.

В таборі «Веселка» діти знаходять нових друзів, вчаться бути командою, допомагати і підтримувати одне одного. Активно і весело минають для них ці теплі та сонячні дні.

Робота оздоровчого табору«Веселка» у школі №3

Робота оздоровчого табору«Веселка» у школі №3

Робота оздоровчого табору«Веселка» у школі №3 Робота оздоровчого табору«Веселка» у школі №3

Робота оздоровчого табору«Веселка» у школі №3 Робота оздоровчого табору«Веселка» у школі №3

Робота оздоровчого табору«Веселка» у школі №3

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top