Мовні іспити для учнів 4-х та 7-х класів у СЗНЗ № 16Щороку учні 4-х та 7-х класів складають іспит з німецької мови європейських рівнів А1 та А2.

Для четверокласників це перший хвилюючий досвід, підсумок вивченого за курс молодшої школи, для семикласників екзамен – це перевірка можливостей перед справжнім іспитом, який проводить німецьке центральне відомство у справах середньої освіти за кордоном. У цьому році в екзамені серед четвертих класів взяли участь 63, серед сьомих – 11 учнів.

Екзамен проходив у два етапи – письмовий та усний і тривав два дні. Учні хвилювалися, але з гідністю пройшли випробування і 50% склали іспит. Ми бажаємо учням школи подальших успіхів у вивченні німецької мови, не зупинятися на досягнутому, примножувати свої знання і успішно скласти мовні іспити першого та другого ступенів!

Мовні іспити для учнів 4-х та 7-х класів у СЗНЗ № 16

Мовні іспити для учнів 4-х та 7-х класів у СЗНЗ № 16

Мовні іспити для учнів 4-х та 7-х класів у СЗНЗ № 16

Мовні іспити для учнів 4-х та 7-х класів у СЗНЗ № 16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 116 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top