Завершується навчальний рік і у всіх одинадцятикласників розпочинається дуже важливий період у їхньому житті – складання державної підсумкової атестації та проходження ЗНО.

15 травня 2018 року заступником директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи №8 Філатовою Г.В. було проведено тематичну класну годину з учнями 11-А класу «Організаційні питання процедури складання ЗНО». Випускники школи були ознайомлені з основними організаційними питаннями у день проведення ЗНО (документами, необхідними для пропуску до пункту тестування (ПТ), час прибуття до ПТ, процедурою пропуску до ПТ і т.ін.), особливостями роботи з тестовими матеріалами під час ЗНО та нюансами заповнення бланків відповідей тощо.

Вільне володіння процедурами проходження ЗНО та технологіями роботи з тестовими матеріалами – запорука успішного складання ЗНО.

Тематична класна година у школі №8 на тему ЗНО

Тематична класна година у школі №8 на тему ЗНО

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 77 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top