Учні школи №16 – учасники Міжнародного проекту «Молодь дебатує»Щороку учні спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 з поглибленим вивченням німецької мови беруть участь у Міжнародному проекті «Молодь дебатує» («Jugend debattiert international»), який проводиться за підтримки Гете-Інституту.

Німецькомовне змагання учнів проходить у 10 країнах Центральної та Східної Європи, у тому числі й в Україні. Проект спонукає учасників дебатів до критичного аналізу актуальних питань у сфері політики та за соціальними темами і пошуку демократичного розв’язання конфліктів, що сприяє саморозвитку та самоосвіті учасників. Участь у даному міжнародному проекті дає можливість учням поглиблювати свої знання та мовленнєві навички.

Учні школи №16 – учасники Міжнародного проекту «Молодь дебатує»Переможець шкільного етапу учень 10-а класу Маслов Андрій у березні взяв участь у регіональному етапі дебатів у місті Одеса. Як переможець регіонального етапу його було рекомендовано до участі у Національному кваліфікаційному відборі конкурсу, який відбувся у квітні у Києві. Лише три учні, серед яких був і Маслов Андрій, з південного регіону мали можливість взяти участь у фінальному етапі, під час якого склали гідну конкуренцію учням зі всієї країни.

Високий рівень володіння німецькою мовою дає можливість учням школи брати участь у таких проектах міжнародного рівня і з гідністю представляти школу, область та південний регіон країни.

Учні школи №16 – учасники Міжнародного проекту «Молодь дебатує»

Учні школи №16 – учасники Міжнародного проекту «Молодь дебатує»

Учні школи №16 – учасники Міжнародного проекту «Молодь дебатує»

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 94 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top