Учень школи №16 повернувся з ІІІ Всеукраїнського етапу МАН з перемогоюЗ 19 по 24 квітня у місті Києві проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України, на якому захищав свою дослідницьку роботу у секції «Німецька мова» учень 10-А класу Мороз Єгор.

Захист проходить у два етапи: перший – це тестування з базової дисципліни, другий – захист науково-дослідницької роботи. Єгор з гідністю пройшов обидва етапи і посів ІІІ місце. До вершини перемоги вела учня вчитель німецької мови Янкова Тетяна Іванівна.

Вітаємо Мороза Єгора з гідною перемогою Всеукраїнського рівня, бажаємо подальших успіхів і перемог.

Учень школи №16 повернувся з ІІІ Всеукраїнського етапу МАН з перемогою Учень школи №16 повернувся з ІІІ Всеукраїнського етапу МАН з перемогою

Учень школи №16 повернувся з ІІІ Всеукраїнського етапу МАН з перемогою

Учень школи №16 повернувся з ІІІ Всеукраїнського етапу МАН з перемогою

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 40 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top