Шаховий результат - в сімейну скарбничкуПротягом багатьох років у шаховому клубі "Біла тура" Палацу дітей та юнацтва підтримується чудова традиція: один раз на рік тут обов'язково проходить турнір "Шахова сім'я". Це хороший привід зібрати разом шахістів-родичів і дати їм можливість відчути себе однією командою.

У суботу та неділю, 21 і 22 квітня, десять ізмаїльських сімей боролися за звання найсильнішої. Гра йшла за самою справедливою - круговою - системою, у дев'ять турів. Відповідно до положення турніру, кожна команда складається з трьох гравців: капітан команди – хлопчик чи дівчинка 2004 року народження і молодше; друга дошка - "жіноча", на ній грає будь-яка родичка капітана старше 16 років; на третій дошці – будь-який родич або родичка капітана старше 16 років. Приємно відзначити, що багато сімей беруть участь в цих змаганнях протягом вже багатьох років, але, природно, кожен рік до цього турніру приєднуються команди-дебютанти (в нинішніх змаганнях з десяти команд – половина грали вперше).

Лідером турніру в цьому році стала сім'я Руссєвих – багаторазовий чемпіон подібних ігор. Срібні призери – сім'я Апостолакій, бронзові призери турніру – сім'я Печенко. Всі команди-переможниці нагороджені пам'ятними кубками та грамотами.

Окремо проходив залік серед капітанів – у двох вікових групах. Серед малюків перше місце завоював Леонід Печенко (8 років), на другому – його брат-близнюк Олексій Печенко, на третьому – Михайло Ободовский (8 років). Серед "дорослих" капітанів перемогла Вікторія Руссєва (12 років), на другому місці – Кирило Князян (13 років), на третьому – Ірина Апостолакій (11 років).

Суддівська колегія зазначила також гру самого юного капітана (2011 р.н.) - В'ячеслава Масюкевича, сім'я якого в цьому році стала переможцем серед команд-дебютантів і за це була нагороджена кубком. Призами та грамотами було відзначено також виступ дорослих гравців. Серед чоловіків призерами стали тата: Микола Руссєв (він зіграв без поразок), Артем Печенко і Олександр Ободовський. Серед жінок перемогла Світлана Апостолакій (старша сестра капітана команди), друге місце завоювала Тетяна Руссєва (мама), на третьому – Світлана Печенко (бабуся).

Тамара Бобровська

Шаховий результат - в сімейну скарбничку

Шаховий результат - в сімейну скарбничку

Шаховий результат - в сімейну скарбничку

Шаховий результат - в сімейну скарбничку

Шаховий результат - в сімейну скарбничку

Шаховий результат - в сімейну скарбничку

Шаховий результат - в сімейну скарбничку

Шаховий результат - в сімейну скарбничку

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 52 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top