Літературно-музичне свято «Нерозлучні друзі» до Дня матері та Дня сім’ї у ЗЗСО №16День матері та День сім’ї відcвяткували учні других класів спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 з поглибленим вивченням німецької мови в шкільній бібліотеці.

Детальніше...

Заключний день гри "Джура-2019": підведено підсумки 18 травня 2019 року в Ізмаїлі відбулось урочисте нагородження переможців дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Детальніше...

Музейный день для детейК Международному дню музеев, который традиционно отмечается 18 мая, в измаильском историческом музее А.В. Суворова прошло яркое и эмоционально насыщенное мероприятие для младших школьников «Музейный день для детей».

Детальніше...

Міжнародний день музеївМіжнародний день музеїв щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і показують свої виставкові зали.

Детальніше...

Гра "Джура" триває: етап смуга перешкод17 травня – самий насичений день дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). З 8 ранку і до вечора на базі загальноосвітньої школи №9 були проведені найскладніші етапи міських змагань.

Детальніше...

Джури змагались на етапах "Впоряд" та "Відун"16 травня на базі загальноосвітньої школи №9 відбулись чергові етапи дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Детальніше...

Всесвітній день охорони праціІнформація щодо підготовки та проведення Всесвітнього дня охорони праці під девізом: «Охорона праці на роботі майбутнього».

Детальніше...

Заклади освіти готуються до літнього періоду15 травня на базі Палацу дітей та юнацтва була проведена нарада з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року.

Детальніше...

8-летие клуба "Фантазия"В Измаильском Доме учителя отметил своё 8-летие клуб "Фантазия". Этот клуб по интересам стал для рукодельниц местом встреч, местом, куда идут исключительно по желанию, по зову души.

Детальніше...

Юні джури змагались у конкурсі "Ватра": "У колі друзів"14 травня в Ізмаїлі стартувала дитячо-юнацька військово-патріотична гри «Сокіл» («Джура»). В переповненій актовій залі Українського ліцею ім.Т.Шевченка відбувся етап гри – конкурс «Ватра»: «У колі друзів».

Детальніше...

Одинадцятикласники школи №8 готуються до ЗНО14 травня 2019 року заступником директора з НВР загальноосвітньої школи № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області Філатовою Г.В. було проведено тематичну класну годину з учнями 11-А класу «Організаційні питання процедури складання ЗНО».

Детальніше...

Учащаяся школы №1 Александра Лобанова блестяще представила свою школу на научной конференции в КНУ им.ШевченкоУченица 11-го класса Специализированной школы № 1 с углубленным изучением английского языка Александра Лобанова (педагог – учитель-методист Ирина Хомякова) показала блестящие знания иностранного языка на международной научной конференции в Киеве.

Детальніше...

Літературний салон у ЗЗСО № 16«Літературний салон» - таку назву мав літературно-музичний захід, який пройшов у ЗЗСО №16 для учнів третіх класів.

Детальніше...

Городская выставка детского творчества11 мая 2019 года прошла городская выставка детского творчества, которая ежегодно проводится под открытым небом - для всеобщего обозрения.

Детальніше...

Декада патріотичного виховання в ЗОШ№4Вже сімдесят четверта весна вітає всіх тих, хто пережив війну, вітає вона й тих, хто знає про ті події не лише з книг, фільмів чи з розповідей старшого покоління. Вітає і вкотре нагадує про страхіття війни й наказує берегти мир.

Детальніше...

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 25 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top