Вчимося і відпочиваємо разомНарешті канікули! Можна відпочити у бабусі, поїхати на сонячне узбережжя моря, а учні 8-А класу ЗЗСО №16 разом зі своїм класним керівником Марчаном Ігорем Миколайовичем взялися вивчати рідний край і вирушили до Аккерманської фортеці.

Детальніше...

Вчителі початкових класів підвищують свою кваліфікаціюПідготовка вчителів початкових класів, які розпочнуть свою діяльність у 2020/2021 навчальному році за новим Державним стандартом початкової загальної середньої освіти продовжується.

Детальніше...

Підготовка до нового навчального року розпочаласьНещодавно пролунав останній дзвоник для учнів школи і школярі відправились на довгоочікувані літні канікули.

Детальніше...

1 червня – Міжнародний день захисту дітей«Літо червоне до нас у гості йде, – сміх та радість воно нам несе!» – так називається міське свято, яке пройшло в День захисту дітей на Шкільній площі.

Детальніше...

Розпочалась робота пришкільних таборів27 травня 2019 року близько тисячі ізмаїльських школярів прибули в свої шкільні загони, адже в Ізмаїлі розпочали роботу пришкільні табори.

Детальніше...

Вчителі ЗЗСО № 16 діляться досвідомЩороку у спеціалізованій школі №16 з поглибленим вивченням німецької мови протягом навчального року вчителі проводять відкриті уроки.

Детальніше...

Літературно-музичне свято «Нерозлучні друзі» до Дня матері та Дня сім’ї у ЗЗСО №16День матері та День сім’ї відcвяткували учні других класів спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 з поглибленим вивченням німецької мови в шкільній бібліотеці.

Детальніше...

Заключний день гри "Джура-2019": підведено підсумки 18 травня 2019 року в Ізмаїлі відбулось урочисте нагородження переможців дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Детальніше...

Музейный день для детейК Международному дню музеев, который традиционно отмечается 18 мая, в измаильском историческом музее А.В. Суворова прошло яркое и эмоционально насыщенное мероприятие для младших школьников «Музейный день для детей».

Детальніше...

Міжнародний день музеївМіжнародний день музеїв щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і показують свої виставкові зали.

Детальніше...

Гра "Джура" триває: етап смуга перешкод17 травня – самий насичений день дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). З 8 ранку і до вечора на базі загальноосвітньої школи №9 були проведені найскладніші етапи міських змагань.

Детальніше...

Джури змагались на етапах "Впоряд" та "Відун"16 травня на базі загальноосвітньої школи №9 відбулись чергові етапи дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Детальніше...

Всесвітній день охорони праціІнформація щодо підготовки та проведення Всесвітнього дня охорони праці під девізом: «Охорона праці на роботі майбутнього».

Детальніше...

Заклади освіти готуються до літнього періоду15 травня на базі Палацу дітей та юнацтва була проведена нарада з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року.

Детальніше...

8-летие клуба "Фантазия"В Измаильском Доме учителя отметил своё 8-летие клуб "Фантазия". Этот клуб по интересам стал для рукодельниц местом встреч, местом, куда идут исключительно по желанию, по зову души.

Детальніше...

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 26 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top