Вручення мовних дипломів у СЗНЗ № 16В останні дні листопада спеціалізовану загальноосвітню школу № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови відвідав пан Дітер Йєшке, координатор ФРН у справах середньої освіти за кордоном.

Детальніше...

Мовний іспит у СЗНЗ № 16Незважаючи на складні умови навчання, пов’язані із епідеміологічною ситуацією у країні та світі, учні спеціалізованої загальноосвітньої школи № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови показують високі результати у вивчені німецької мови.

Детальніше...

День української писемності та мови у спеціалізованій загальноосвітній школі № 169 листопада в Україні традиційно відзначають День української писемності та мови. У цей день вшановують українську мову, пишаються її багатством та розмаїттям.

Детальніше...

Інклюзивній освіті! - «Так!»30 жовтня в ЗОШ № 3 відбувся теоретичний семінар з елементами майстер-класу «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами в класі з інклюзивним навчанням».

Детальніше...

Коротко про дистанційне/змішане навчанняРекомендації щодо організації дистанційного та змішаного форматів навчання в закладах освіти

Детальніше...

Наказ про роботу закладів загальної середньої освіти у період адаптивного карантинуНаказ № 214-з від 29.10.2020 про роботу закладів загальної середньої освіти відділу освіти Ізмаїльської міської ради у період адаптивного карантину

Детальніше...

Відбулась конференція «ДуМ-2020»24 жовтня 2020 року у дистанційному режимі пройшла учнівська конференція «ДуМ-2020» в рамках щорічного проекту «Дивись у Майбутнє».

Детальніше...

Патріотичні заходи у школі №4Відповідно до плану виховної роботи загальноосвітньої  школи №4 І-ІІІ ст. було проведено ряд заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва, Дню святої Покрови Пресвятої Богородиці та з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу.

Детальніше...

СумуємоКерівники закладів освіти міста Ізмаїл висловлюють щире співчуття директору СЗОШ №1 ім.Суворова Дудченко Діані Іванівні в зв'язку з непоправною втратою - смертю чоловіка Дудченка Петра Івановича.

Детальніше...

СумуємоВідділ освіти Ізмаїльської міської ради сумує про втрату ветерана педагогічної праці Дудченка Петра Івановича та висловлює щире співчуття директору СЗОШ №1 ім.Суворова Дудченко Діані Іванівні в зв'язку з непоправною втратою - смертю чоловіка.

Детальніше...

Урок доброти у школі № 4В загальноосвітній школі 4 проведено Всеукраїнський урок про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Головним девізом уроку став вираз «Ми відповідаємо за тих, кого приручили!».

Детальніше...

 Днем працівників освітиОнлайн-привітання від гуртківців Палацу дітей та юнацтва:

Детальніше...

Вітаємо рідне місто!Привітання гуртківців Палацу дітей та юнацтва до Дня народження рідного міста

Детальніше...

Участь ПДЮ у Всеукраїнській акції «Побачив? Прибери!»19 вересня у Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» гуртківці, батьки, педагоги Палацу дітей та юнацтва долучилися до Всеукраїнської акції «Побачив? Прибери!».

Детальніше...

Досвід Палацу дітей та юнацтва представлено на обласній науково-практичній конференції18 вересня 2020 року відбулася науково-практична конференція «Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра» у форматі вебінару до Всеукраїнського дня позашкілля (25 вересня).

Детальніше...

Дочірні категорії

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 8 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top