Розклад телевізійних уроків проекту “Всеукраїнська школа онлайн”В понеділок, 6 квітня 2020 року, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів.

Детальніше...

Варіанти проведення ЗНО та вступної кампаніїЯк може вплинути карантин на цьогорічні ЗНО та вступну кампанію? Зібрали основні варіанти розвитку подій у спеціальній інфографіці. Докладніше про сценарії завершення навчального року, проведення ЗНО та вступу, які підготувало МОН, читайте за посиланням bit.ly/3bv1sDw

Детальніше...

Пропонується безкоштовний доступ до освітніх ресурсівУвага! Відділ освіти Ізмаїльської міської ради інформує, що ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти» та український виробник електронних освітніх ресурсів «Країна Мрій» пропонує безкоштовний доступ до освітніх ресурсів, схвалених Міністерством освіти та науки України.

Детальніше...

Проект «Всеукраїнська школа онлайн»6 квітня 2020 року в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо ситуації з протидією коронавірусу.

Детальніше...

Наказ про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнівНаказ про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році

Детальніше...

Наказ про призупинення опалення в закладах освіти міста ІзмаїлНаказ про призупинення опалення в закладах освіти міста Ізмаїл з 31 березня 2020 року (включно).

Наказ відділу освіти Ізмаїльської міської ради додається:

Детальніше...

Наказ про установлення карантину у закладах освіти міста ІзмаїлЗгідно з наказу відділу освіти Ізмаїльської міської ради № 121-з від 30.03.2020 року установлений карантин у закладах освіти міста Ізмаїл з 01.04.2020 до 24.04.2020 року. Наказ відділу освіти Ізмаїльської міської ради додається:

Детальніше...

Наказ відділу освіти Ізмаїльської міської ради

На виконання розпорядження Ізмаїльського міського голови № 157р від 16.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, на території м.Ізмаїл», у зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину з 25 березня 2020 року

Детальніше...

Наказ про перенесення терміну подачі заяв для зарахування до перших класівДоводимо до Вашого відома, що згідно з наказу відділу освіти Ізмаїльської міської ради № 120-з від 30.03.2020 року термін подачі заяв для зарахування дітей до першого класу закладів освіти, за якими закріплені території обслуговування, на яких проживають діти, перенесено з 1 квітня на 27 квітня 2020 року. Наказ відділу освіти Ізмаїльської міської ради додається:

Детальніше...

Уроки історії в ІнстаграмЦьогорічний карантин кинув виклик цілій системі вітчизняної освіти. Однак на те ми й вчителі, щоб пристосовуватися до нових умов та шукати вихід з найскладніших ситуацій.

Детальніше...

Впровадження дистанційного навчання в ЗОШ №3Запобіжні заходи, спричинені розповсюдженням коронавірусу COVID-19 в Україні, зумовили перехід вітчизняної освіти на дистанційне навчання.

Детальніше...

Перелік навчальних онлайн-ресурсівКарантин — це не канікули, а привід ще більше сконцентруватися на навчанні та максимально розширити свій світогляд. Тож закликаю усіх не гаяти час та навчатися самостійно. Зараз чимало онлайн ресурсів надають доступ до своїх навчальних програм абсолютно безкоштовно. Департамент освіти і науки Одеської ОДА підготував перелік навчальних онлайн-ресурсів і ось декілька з них:

Детальніше...

МОН про організацію роботи педагогів у період карантинуЗаступниця Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповість про організацію роботи педагогів у період карантину, а також відповість на запитання під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

Детальніше...

Як організувати дистанційне навчання учнів — покрокова інструкціяВміти ефективно працювати на відстані, добре розумітися на технологіях та бути медіаграмотним — надважливі навички 21 століття. Зараз перед кожним вчителем України постало випробування, як відпрацювати ці навички разом з учнями в реальному часі під час дистанційного навчання. Перед вами покрокова інструкція від експерта.

Детальніше...

Обережно, короновірус! Поради для батьків5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити своїх дітей та близьких від хвороби

Детальніше...

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 116 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top