Участь ПДЮ у Всеукраїнській акції «Побачив? Прибери!»19 вересня у Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» гуртківці, батьки, педагоги Палацу дітей та юнацтва долучилися до Всеукраїнської акції «Побачив? Прибери!».

Детальніше...

Досвід Палацу дітей та юнацтва представлено на обласній науково-практичній конференції18 вересня 2020 року відбулася науково-практична конференція «Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра» у форматі вебінару до Всеукраїнського дня позашкілля (25 вересня).

Детальніше...

Освітній процес на період карантину 2020Освітній процес на період карантину 2020.

Умови, правила, рекомендації

Детальніше...

Дистанційне навчання у загальноосвітній школі №4Дистанційне навчання в ЗОШ№4 організовано на платформі Google Classroom. Уроки проводяться онлайн за допомогою конференцій Zoom та Meet.

Детальніше...

Дистанційне навчання у загальноосвітній школі №11Організація дистанційного навчання у загальноосвітній школі №11 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області:

Детальніше...

Фотозвіт про роботу школи  №10 під час карантинуФотозвіт про роботу школи  №10 під час карантину

Детальніше...

Перший онлайн урок у школі №4Перший онлайн урок у 2020-2021н.р проведено в загальноосвітній школі №4 за темою «Культура здорового способу життя у нових обставинах»

Детальніше...

Дистанційне навчання у загальноосвітній школі №8Організація дистанційного навчання у загальноосвітній школі №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області:

Детальніше...

Дистанційне навчання у школі № 16

Модель організації освітнього процесу за змішаною та дистанційною формами навчання

Детальніше...

Ласкаво просимо до гуртків Палацу! (он-лайн форма заяви)З 1 по 15 вересня 2020 року у Палаці дітей та юнацтва оголошується он-лайн набір до гуртків, секцій та клубів! Вітальне слово від директора Палацу дітей та юнацтва Алли Тимофіївни Іванової: 

Детальніше...

Дистанційне навчання у загальноосвітній школі № 3Григорашенко Дмитро Григорович розповідає про організацію дистанційного навчання у загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області

Детальніше...

Дистанційне навчання у Ізмаїльському політехнічному ліцеїДиректор Сіраєва Ольга Георгіївна розповідає про організацію дистанційного навчання у Ізмаїльському політехнічному ліцеї міста Ізмаїл Одеської області:

Детальніше...

1 вересня - День знаньДорогі школярі, студенти, вчителі та батьки! Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету вітаю Вас з Днем знань і початком нового навчального року!

Першого вересня розпочинається навчальний рік для школярів і студентської молоді, педагогів та батьків. За парти сядуть більше тисячі ізмаїльських першокласників. Незважаючи на деякі обмеження адаптивного карантину, для всіх це - відкриття нової і часто непростої дороги, - дороги до нових знань, надіям і звершень, до нового життя.

Детальніше...

Рішення конкурсної комісії щодо зайняття вакантної посадиЗа результатами розгляду кандидатури на зайняття вакантної посади директора комунальної установи Ізмаїльської міської ради «Ізмаїльський міський інклюзивно-ресурсний центр», конкурсна комісія визнала переможцем Гратій О.В.

Детальніше...

Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікулЩодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул

Детальніше...

Дочірні категорії

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 73 гостя та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top