Заходи до Дня народження Т.Шевченка у школі №8Звіт про відзначення 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у загальноосвітній школі № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області

Детальніше...

Міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Чисті роси-2019"15 березня 2019 року сцена Палацу культури імені Тараса Шевченка було віддана в розпорядження юних талантів міста: протягом майже п'яти годин тут проходив міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Чисті роси-2019". 

Детальніше...

Практичний семінар для вчителів початкової школи15 березня 2019 року на базі ЗОШ N3 відбувся практичний семінар для вчителів молодших класів шкіл міста, за темою: "Розвиток креативних здібностей та комунікативних навичок учнів під час уроку".

Детальніше...

Праздник семейной сплочённости и дружбыСпортивное мероприятие "Папа, мама, я - спортивная семья", которое третий год подряд проходит в ОШ №4, уже можно назвать традиционным.

Детальніше...

У ЗЗСО № 16 відзначають 205-річницю від дня народження Т.Г.ШевченкаУ перші дні березня вся українська спільнота відзначає 205-річницю від дня народження Т.Г.Шевченка. У рамках Шевченківських днів у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16 проходять урочисті заходи.

Детальніше...

Потреба закладів освіти впідручниках для 2 класу на 2018-2019 н.р.Потреба закладів освіти впідручниках для 2 класу на 2018-2019 н.р.

Детальніше...

Флешмоб «Шануй рідну мову!" у школі №8З 9 лютого по 9 березня 2019 року в загальноосвітній школі № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області проходив загальношкільний флешмоб «Шануй рідну мову! Мову своєї родини, мову своєї Батьківщини!» з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови та 205-ої річниці від дня народження основоположника української літературної мови Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше...

Свято весни у школі №1День весни відноситься до міжнародних свят і святкується в усьому світі. Так, учні 5-В класу разом з класним керівником Пінаєвою Т.Д. добре підготувалися до цього святкового дійства.

Детальніше...

Мовний квест до Дня народження М.В.Гоголя в школі №1Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам.

Детальніше...

"Шкільна служба взаємопорозуміння" у школі №318 березня на базі ЗОШ N3 буде відкрито унікальну для міста Ізмаїл "Шкільну службу взаємопорозуміння", яка буде впроваджуватися до 20 березня в рамках однойменного міні-проекту.

Детальніше...

Семінар-практикум у школі №828 лютого 2019 року у загальноосвітній школі №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області відбувся семінар-практикум «Співпраця шкільного бібліотекаря та вчителів-філологів у формуванні інтересу учнів до читання».

Детальніше...

Шануємо рідну мовуУ спеціалізованій загальноосвітній школі № 16 було проведено ряд заходів з відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Детальніше...

Звіт про перегляд фільму "Крути 1918" учнями школи №8У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною власного життя, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів виборює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання учнівської молоді та дітей на прикладах історії державотворення.

Детальніше...

Обговорення кінострічки “Крути-1918” у школі №4Учні школи № 4 після перегляду кінострічки “Крути-1918” змогли узагальнити свої знання з теми “Українська Революція”.

Детальніше...

День рідної мови в СЗОШ №1 ім.О.В.СувороваКожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошено на Генеральній конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року.

Детальніше...

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 39 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top