Олімпійський тиждень в СЗЗСО№1 ім. О.В.СувороваНайціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя – це саме життя, рух вперед!

Детальніше...

Екскурсія до рятувально-пожежної службиЩороку 17 вересня відзначають День рятувальника України. Це день, коли саме час подякувати за відвагу і сміливість всім працівникам аварійно-рятувальних служб.

Детальніше...

Змагання з техніки велосипедного туризму15 вересня продовжив роботу Кубок-2018 м.Ізмаїл з техніки спортивного туризму серед учнівської молоді у другому півріччі. Змагання другого півріччя проводяться в особисто-командному заліку.

Детальніше...

Шаховий "Кубок Дунаю" – двадцять п'ятий, ювілейний!А так як фестиваль ювілейний, організатори особливо постаралися в день його відкриття: "перегорнули" на екрані сторінки його історії, назвали імена тих, хто стояв біля витоків створення, хто допомагає і всіляко підтримує шаховий рух в нашому місті.

Детальніше...

Олимпийская неделя в четырнадцатой школеВторая учебная неделя в ОШ №14 по традиции посвящена Дню физкультуры и спорта.

Детальніше...

Политехнический лицей принимал школьников из БолгарииНа днях в Измаильском политехническом лицее принимали дорогих гостей - делегацию из Республики Болгария. Это были школьники возрастом от 15 до 17 лет.

Детальніше...

«У колі друзів» в Будинку вчителя«У колі друзів», програма під такою назвою пройшла в Ізмаїльському міському Будинку вчителя 13 вересня.

Детальніше...

В политехническом лицее провели экологические акцииУчебный год в Измаильском политехническом лицее начался с большого экологического праздника. Тему предложили сами лицеисты, а активными участниками мероприятия стали пятиклассники, которые в этом году впервые переступили порог ИПЛ.

Детальніше...

"Друге дихання" музею Дунайської флотиліїУ п'ятницю, 7 вересня, в Палаці дітей та юнацтва відбулося дуже важлива подія: після реставрації відкрився оновлений музей Дунайської флотилії. Засновником і беззмінним керівником музею впродовж 40 років була Інна Костянтинівна Пойда - педагог, історик, краєзнавець, грамотний фахівець, людина з широкою душею і великим добрим серцем, яка по-справжньому любила свій край.

Детальніше...

Кубок года по настольному теннисуСентябрь не только является месяцем начала нового учебного года, но и началом нового спортивного сезона.

Детальніше...

Команда Палацу дітей та юнацтва у вишколі "Джура-Прикордонник"Команда "Браві соколи" Палацу дітей та юнацтва взяла участь у літньому військово-патріотичному вишколі "Джура-Прикордонник", що відбувся на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України в місті Великі Мости на Львівщині.

Детальніше...

Захід «Вдалий кадр»Згідно плану роботи Ізмаїльського міського Будинку вчителя 06.09.2018 року в клубі ветеранів педагогічної праці «Вічна молодість» пройшов захід під назвою «Вдалий кадр».

Детальніше...

Інтерактивні 3-D книжки "Жива абетка" в подарунок від губернатораЗаклади загальної середньої освіти міста Ізмаїл отримали в подарунок від губернатора Одеської області Максима Степанова інтерактивні 3-D книжки "Жива абетка".

Детальніше...

Інтерактивний тренінг для батьків у школі №8Для всіх учнів загальноосвітньої школи №8 міста Ізмаїла першого вересня пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року. На перших уроках учні разом з класними керівниками мандрували улюбленою Україною, мріяли про нові досягнення, вчилися ставити мету та обов’язково здійснювати мрії.

Детальніше...

Вчителі шкіл міста готові до нового 2018/2019 навчального рокуЗ 27 по 31 серпня 2018 року вчителі загальноосвітніх шкіл міста прийняли участь у засіданнях міських предметних методичних комісіях під керівництвом заступника директора Будинку вчителя Горєлової Оксани Володимирівни.

Детальніше...

Увага! Тисни ТУТ!

Статистика

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Он-лайн

На сайті 70 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top