ВелоденьВелодень - це масова акція велосипедистів, що впроваджується на принципах самоорганізації і особистому велоентузіазмі кожного.

Основні цілі цієї акції: популяризація велосипеда, як альтернативного виду транспорту, пропаганда здорового способу життя та привернення уваги влади до потреб і проблем велосипедистів (створення велосипедної інфраструктури та забезпечення безпеки дорожнього руху).

Апофеозом Велодня є організований веломарш центральними вулицями Ізмаїла після чого велосипедисти роз'їжджаються: хто на пляж, хто на тренування або просто на покатеньки.

Велодень підтримує міський Голова Ізмаїла Андрій В'ячеславович Абрамченко і допомагає в безпечному його проведенні - рух в центрі міста перекриють, а колона велосипедистів, що рухається за маршрутом (мапа додається), буде супроводжуватися автомобілями патрульної служби поліції.

Велодень

Велодень

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 70 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top