ВелоденьВелодень - це масова акція велосипедистів, що впроваджується на принципах самоорганізації і особистому велоентузіазмі кожного.

Основні цілі цієї акції: популяризація велосипеда, як альтернативного виду транспорту, пропаганда здорового способу життя та привернення уваги влади до потреб і проблем велосипедистів (створення велосипедної інфраструктури та забезпечення безпеки дорожнього руху).

Апофеозом Велодня є організований веломарш центральними вулицями Ізмаїла після чого велосипедисти роз'їжджаються: хто на пляж, хто на тренування або просто на покатеньки.

Велодень підтримує міський Голова Ізмаїла Андрій В'ячеславович Абрамченко і допомагає в безпечному його проведенні - рух в центрі міста перекриють, а колона велосипедистів, що рухається за маршрутом (мапа додається), буде супроводжуватися автомобілями патрульної служби поліції.

Велодень

Велодень

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 23 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top