Положення про міські змагання веломобітлону 30.04.2017Положення про міські змагання з веломобітлону (велокрос, стрільба з пневматичної зброї, біг на коротку дистанцію) «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» 30.04.2017, 11.00 - озеро Лебяже, СТАРТ/ФІНІШ – перетин двох каналів біля морвокзалу (біля ІІ-го вантажрайону)

 

Детальніше...

Юнацька велосипедна Ліга Ізмаїла – відзначила свої перші роковини!Очевидним є факт збільшення кількості велосипедистів на вулицях Ізмаїла. Мода на велосипед приходить до нас з Європейських країн, що вже давно почали процес переорієнтації пересування в місті на користь цього зручного, дешевого та екологічно-чистого виду транспорту.

Детальніше...

Звіт щодо активності навчальних та позашкільних закладів у змаганнях «Юнацької велосипедної Ліги «Загартовуй тіло й дух – допоможе вело рух» - 2016 рік (8 етапів по 29 жовтня 2016)

БИТВА вело МОНСТРІВ-2016 – це потужний роверовий драйв!Яскравою крапкою на завершення велосезону-2016 в Ізмаїлі стали велозмагання з роздільного старту на 1,5 км «БИТВА вело МОНСТРІВ-2016»!

Детальніше...

Звіт щодо активності навчальних та позашкільних закладів у змаганнях «Юнацької велосипедної Ліги «Загартовуй тіло й дух – допоможе вело рух» - 2016 рік (7 етапів)

Загартовуй тіло й рух – допоможе велорух!Роверовий СУПЕР-ФІНАЛ-2016 – РОЗДІЛЬНИЙ СТАРТ на 1 км (у підйом) – став справжньою окрасою на завершення цьогорічного шосейного велосезону.

Детальніше...

АВИ - в поддержку Европейской недели мобильностиС 16 по 22 сентября во многих европейских городах прошла традиционная Европейская неделя мобильности. В этом году в ней приняли участие почти 50 стран мира.

Детальніше...

Звіт щодо активності навчальних та позашкільних закладів у змаганнях «Юнацької велосипедної Ліги «Загартовуй тіло й дух – допоможе вело рух» - 2016 рік (6 етапів)

Четвертий етап змагань «Юнацької велосипедної Ліги» відбувся 31.07.2016 у рамках велоперегонів "Той покаже вищий клас - хто є справжній велоас!" на призи міського Голови Ізмаїла.Четвертий етап змагань «Юнацької велосипедної Ліги» відбувся у рамках велоперегонів "Той покаже вищий клас - хто є справжній велоас!" на призи міського Голови Ізмаїла.

ВелоденьВелодень - це масова акція велосипедистів, що впроваджується на принципах самоорганізації і особистому велоентузіазмі кожного.

Детальніше...

Мікс-критеріум: море емоцій, радощі перемоги і гіркота поразкиПосунути 25-30 річних фаворитів у рейтингу ізмаїльського велоспорту – таке завдання отримали 13-15 річні вихованці велогуртків «Чемпіон» і «Золоті колеса» Центру позашкільної роботи на настановчому занятті на початку навчального року. А далі за жанром українського прислів’я «Більше діла – менше слів» – потужні тренування чотири рази на тиждень, а з квітня щоденні.

Детальніше...

Відбулися перші змагання Ізмаїльської юнацької велосипедної Ліги-2016Цими днями відбулися міські змагання "Потрійний екстрим" (велокрос, стрільба з пневматичної зброї, водний туризм) у рамках Ізмаїльської юнацької велосипедної Ліги серед закладів освіти. Гасло змагань: "ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ – ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!"

Детальніше...

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 178 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top