Андрій Абрамченко – міський Голова ІзмаїлаАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».

Виконавчий комітет міської ради Ізмаїла вирішив (ріш. № 374 від 03.03.2011 р.) обмежити час перебування дітей у розважальних закладах, комп'ютерних клубах і в інших громадських місцях міста. Це рішення позитивно сприйняте міською громадою, висвітлене в місцевих, обласних і центральних засобах масової інформації.

В Одеській області (крім Ізмаїла) розпорядження про обмеження часу перебування дітей в комп'ютерних клубах, розважальних установах і інших громадських місцях були видані ще торік райдержадміністраціями Татарбунарського, Болградського, Арцизського і інших районів області.

Обмеження часу перебування дітей у віці до 16 років у розважальних закладах, комп'ютерних клубах і інших суспільних місцях без супроводу батьків або осіб, які їх заміщають, це важливий елемент ранньої профілактики правопорушень серед підлітків.

Службі у справах дітей, відділу освіти, центру соціальних служб для сім'ї і молоді у взаємодії з міським відділом міліції доручено вести планомірну роботу в цьому напрямі, більш того – при виявленні порушень притягувати до відповідальності батьків, власників і директорів комп'ютерних клубів, дискотек, барів і інших подібних місць. Відповідним службам доручено активізувати виховну роботу з дітьми і батьками, які повинні чітко розуміти, що вони несуть відповідальність за те, де і як проводять вільний час їх діти.

Управління економіки зі свого боку посилило роботу для забезпечення чинного законодавства щодо заборони продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів дітям. Активізована робота і з виявлення й притягнення до адміністративної відповідальності батьків, діти яких розпивають спиртні напої, з'являються у нетверезому вигляді у громадських місцях, принципово і жорстко ми реагуємо на випадки продажу дітям спиртного і сигарет, доведення підлітків до стану алкогольного сп'яніння.

Є й перші результати: адмінкомісією розглядаються протоколи про факти доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп'яніння, ведеться виховна робота у школах, планово проводяться рейди по нічних розважальних закладах, запропоновано змінити графіки роботи цілодобових інтернет-клубів.

Сьогодні ми чітко визначили для себе напрями роботи, які пов'язані з профілактикою негативних явищ серед підлітків, і це не лише покарання й заборони. Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму.

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 32 гостя та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top