Ізмаїльський міський Будинок вчителяАдреса: Одеська область, місто Ізмаїл, вул. Авраамівська, 42.

Телефони: 2-31-86, 2-07-69

Атаманчук Ірина Іванівна - Директор Ізмаїльського Будинку вчителяЕ-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор: Атаманчук Ірина Іванівна

 

Будинок вчителя в Ізмаїлі єдиний в області. Він є осередком культури для педагогів шкіл, дошкільних закладів, училищ та ВУЗів міста.

Будинок вчителя був заснований у 1926 році на кошти румунських вчителів. Протягом часу, з 1926 року по 1941 рік вчителі міста користувалися будинком як невеличким готелем для приїжджих вчителів,проводили текучі ремонти, а в 1940 році цей будинок був перейменований у Будинок вчителя, в якому проходили перші вчительські збори. У післявоєнні роки в ньому продовжували культурно-просвітницьку роботу і зустрічі вчителі міста.

Ізмаїльський міський Будинок вчителяНа даний час працівники Будинку вчителя організовують культурний відпочинок для вчителів та вихователів, студентів, проводять професійні та календарні свята, різноманітні заходи, спрямовані на реалізацію відродження та розвитку національної культури.

Бібліотека Будинку вчителя, книжковий фонд якої складає 17 385 екземплярів, надає методичну та інформаційну допомогу педагогам, класним керівникам шкіл міста, вихователям, студентам.

Гордістю Будинка вчителя і нашого міста є народний вокально-хоровий ансамбль «Кобзарська дума», який неодноразово ставав лауреатом конкурсу «Таланти твої, Україно!» та інших фестивалів та конкурсів. У 2015 році цей натхненний колектив буде святкувати своє 35-річчя з дня заснування.

Клуб «Вічна молодість», який зібрав у свої лави ветеранів педагогічної праці, проводить велику роботу з громадськістю, пропагуючи почесне звання «вчитель» та розповсюджуючи педагогічний досвід.

Для працівників освіти на базі Будинка вчителя працюють такі клуби за інтересами:

4. «Хаду» – дихальна гімнастика для вчителів, керівник Лєвашова О.А.

Керівники гуртків і клубів мають вищу педагогічну освіту та великий досвід роботи. Якісний рівень роботи клубів та гуртків за інтересами в Будинку вчителя забезпечує художній керівник Макухіна Ірина Петрівна, культорганізатор Лєвашова Ольга Андріїівна, бібліотекар Дізанова Валентина Марківна, а також музичний керівник Попазов Іван Борисович, який є Відмінником народної освіти України, художнім керівником вокально-хорового ансамблю «Кобзарська дума».

Основним напрямком діяльності Будинку вчителя є культурно-просвітницька робота серед вчителів шкіл міста, студентської молоді, вихователів дитячих садків, викладачів ВУЗів та училищ міста,відродження та розвиток національної та духовної культури, розвиток самодіяльності та художньої творчості, розвиток декоративно-прикладного мистецтва, пропаганда здорового способу життя, забезпечення культурного відпочинку педпрацівників.

З 1 лютого 2017 року в міському Будинку вчителя працює методичний відділ (очолює методист Горєлова Оксана Володимирівна). Відділ надає методичну допомогу вчителям міста, займається атестаційною роботою, а також організацією міських освітянських заходів, конкурсів серед вчителів спільно з міським відділом освіти Ізмаїльської міської ради та міськими методичними комісіями.

Колектив Будинку вчителя неодноразово нагороджувався грамотами міського голови, міського відділу культури, міського відділу освіти, Обласного управління освіти і науки за велику культурно-просвітницьку роботу серед населення. 

 

Кошторис на 2017 рік та фінансова звітність Будинку вчителя >>>

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top